SIKÇA SORULAN SORULAR

Nameserver Yönlendirme İşlemi İçin Teknik Ekibimizle İletişim Kurunuz.

cpres3.turkiyepanel.net

cpres4.turkiyepanel.net

Alan Adım Başka Bir Yerde Sizden Hosting Alabilirmiyim? Tabi ki bizden hosting alabilirsiniz. Hosting aldıktan sonra, alan adınızın nameserver'larını bizim sunucumuzunkilerle değiştirmeniz gerekmektedir, bu durumda birkaç saat içerisinde siteniz yayına başlar.

Evet, yedekleme hizmetimiz tüm Hosting paketlerimizde ücretsizdir. Paketlere göre değişen sıklıklarda ve harici ünitelerde saklanmaktadır. Dilediğiniz zaman geri dönüş yapabilirsiniz.

Tüm paketlerimiz ödeme işlemi tamamlandığı anda otomatik olarak aktif edilir ve kullanımınıza hazır halde teslim edilir.

01

Sitem Hacklendi, Ne Yapmalıyım?

Özellikle Wordpress ve Joomla gibi scriptler ve bunlara ait eklenti/temalar, çok sıklıkla güvenlik açıkları ya da özellikle bırakılmış "arka kapı" olarak tabir edilen yazılım açıkları barındırmaktadır. Genellikle bu kodlar da şifreli olduğundan, normalde kodlara bakıldığında tespit edilmesi çok kolay olmamaktadır. Sunucularımızdaki Exploit Scanner sistemleri bunların çoğunu tespit etse de, bir kısmını tespit edemez çünkü bazı kodlar scriptle uyum içinde çalışıyor gibi görünebilir. Detaylı Bilgi İçin Teknik Ekibimizle İletişim Kurunuz.

02

Deneme Hesabı Alabilir Miyim?

Ne yazık ki böyle bir şansınız bulunmamaktadır. Bunun yerine, web hosting ve reseller hosting hizmetlerinde 3 gün geri ödeme garantisi sunarak memnun kalmazsanız paranızı geri alabilmenizi sağlıyoruz. Bu uygulamanın amacı, hizmetlerimizden sizlerin memnun kalmanızı sağlamaktır. Deneme hesabı vermememizin sebebi ise, bunun kötü niyetli kişiler tarafından suistimal edilip sunucuya zarar verilmeye çalışılmasıdır.Alan adı-VDS-lisans vb.. hizmetlerimizde geri ödeme bulunmamaktadır.